enter

“Biznesa Izglītība” ir profesionāls biznesa izglītības centrs, kas darbojas jau no 2013. gada un kura rīkotajos semināros sniegtās zināšanas palīdz uzņēmuma tālākattīstībai un izaugsmei.

2016. gadā izglītības centrs saņēmis Valsts Augu Aizsardzības Dienesta atļauju veikt augu aizsardzības līdzekļu apmācības.

Šobrīd izglītības centrā tiek piedāvātas vairāk kā 15 pieprasītākās izglītības programmas, ietverot tādas jomas kā grāmatvedība, mārketings, reklāma, pārdošana, psiholoģija, komunikācija un citas.

Izglītības centrs strādā tikai ar zinošākajiem un pieredzējušākajiem nozares ekspertiem. Mūsu pasniedzēji ir augsti kvalificēti speciālisti ar doktora, zinātņu kandidāta vai maģistra zinātnisko grādu un lielu praktiskā darba pieredzi, tādējādi dodot iespēju semināru apmeklētājiem iegūt profesionālu redzējumu un praktiskus piemērus, kas noderēs gan darbā, gan sadzīvē.

Biznesa izglītības centrs „Biznesa Izglītība” strādā profesionāli, kvalitatīvi un stratēģiski, sniedzot Jums lielāko bagātību – zināšanas!

Biznesa Izglītība, mācību centra kontaktinformācija

E-pasts: apmacibucentrs@inbox.lv
Tālr.: +371 24957818
Mājas lapa: biznesaizglitiba.mozello.lv