DJI_0011-HDR

Biznesa augstskola Turība sniedz neatņemamu pamatu veiksmīgas karjeras izveidē. Augstskolā praktiskās studijas veido 60% studiju laika, savukārt teorija – 40%. Pasniedzēji ir jomas profesionāļi ar plašu praktisko pieredzi, kas papildus teorijai sniedz ieskatu konkrētās nozares pasaulē, tāpēc esi drošs, ka Tu iegūsi savai profesionālajai jomai atbilstošu, uz biznesu orientētu izglītību un attīstīsi sevi kā radošu līderi.

Turībā studē jaunieši no 35 pasaules valstīm un pieteikušies studijām gandrīz visos augstskolas realizētajos studiju līmeņos, apgūstot zinības bakalaura, maģistra un doktora studiju programmās, tāpēc arī Tev iespējams studēt ne tikai latviešu valodā kādā no 29 studiju programmām, bet arī angļu valodā.

Galvenie studiju virzieni – uzņēmējdarbības vadība, tiesību zinātnes, tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība, komunikācija, iekšējā drošība un civilā aizsardzība.

Augstskolai ir trīs filiāles: Liepājā, Cēsīs un Talsos.

Kontakti

Graudu iela 68, Rīga, LV – 1058
tālr.: 67622551, 67619008
fakss: 67619152
e-pasts: turiba@turiba.lv
www.turiba.lv

Biznesa augstskola Turība sociālajos tīklos

youtubeFaceBookdraugiemtwitterInstagram

Ja Tavs mērķis ir ātrāk iekļauties darba tirgū, tad īsā laikā (2,5 gados) vari iegūt pirmā līmeņa (koledžas) profesionālo augstāko izglītību, kļūstot par diplomētu un darba tirgū konkurētspējīgu speciālistu. Biznesa augstskola Turība piedāvā vairākas 1.līmeņa (koledžas) profesionālās augstākās izglītības studiju programmas. Pēc to absolvēšanas Tu vari turpināt studijas bakalaura programmu 3. kursā, un tas nozīmē, ka četru gadu laikā Tev ir iespēja iegūt gan koledžas, gan bakalaura diplomu. Turībā piedāvātās zināšanas savienojumā ar praktiskām iemaņām ir labs veids, kā nodrošināt stabilus pamatus iesoļošanai darba tirgū.

Ja vēlies sasniegt savus mērķus un strādāt sapņu darbā, tad bakalaura studijas ir viens no svarīgākajiem posmiem ceļā uz šo mērķi! Augstākā izglītība paaugstina cilvēkkapitālu, rada priekšrocības sīvajā darba tirgus konkurencē, palīdz pilnveidoties un veicina izaugsmi. Tāpat augstākā izglītība sniedz iespēju saņemt lielāku atalgojumu.

Biznesa augstskolā Turība lielāko daļu no mācību laika (60%) veido tieši praktiskās studijas – tas nozīmē, ka Tev jau studiju laikā būs iespēja izmēģināt spēkus izvēlētajā profesijā un nozarē, darbojoties praktiskajās mācību telpās un piedaloties reālā darba procesa izspēlēs. Darba devēji novērtē praktisko pieredzi – Biznesa augstskola Turība nemainīgi saglabā vietu darba devēju ieteiktāko augstskolu TOP5.

Labas izglītības pamatā jābūt noteiktām vērtībām! Mūsdienās augstākās izglītības apliecinošā dokumenta jēgu un saturu katrs nosaka pats. Izglītība ir vērtība, kas nenoveco, tāpēc šo iesākto ceļu ir vērts turpināt!

Maģistra studijas nozīmē tālākizglītību nozares profesionāļu vadībā, veiksmīgu teorijas savienošanu ar praktiskām studijām, stabilas mācību tradīcijas, kā arī iespēju turpināt tālāku izglītošanos kādā no doktorantūras studiju programmām. Biznesa augstskola Turība aicina neapstāties pie sasniegtā un turpināt studijas kādā no maģistrantūras programmām!

Aicinām turpināt iesākto arī pēc maģistrantūras studiju beigšanas! Izvēlieties turpināt izglītības procesu kādā no doktorantūras studiju programmām, jo tā ir iespēja paaugstināt savu konkurētspēju!


UZŅEMŠANA 2018./2019. STUDIJU GADAM

  • Uzņemšana visās studiju programmās no 1. aprīļa līdz 31. augustam.
  • Konkursā uz budžeta vietām piedalās tikai tie reflektanti, kas noslēguši līgumu līdz 4. augustam.
  • Reflektantu reģistrācija un uzņemšana pirmajā gadā pēc vidējās izglītības iegūšanas sākas 2. jūlijā.

Dokumentu pieņemšanas laiki:

  • Pirmdiena – ceturtdiena: 9.00-19.00;
  • Piektdiena: 11.00-19.00
  • Katra mēneša 1. un 2. sestdiena: 10.00 – 15.00


!! Lai ietaupītu savu laiku, pirms dodies uz augstskolu iesniegt dokumentus un slēgt studiju līgumu, aizpildi elektronisko reģistrācijas anketu.

Pievērsiet uzmanību – uzņemšanas laikā autostāvvietu variet izmantot bez maksas, saņemot stāvēšanas atļauju Studiju informācijas centrā – C korpusā.

 

Studiju informācijas centrs
Tālr.: 67622333
E-pasts: sic@turiba.lv

SVARĪGI!

*2017./2018. studiju gada uzņemšanas noteikumi

*2018./2019. studiju gada uzņemšanas noteikumi


INFORMĀCIJAI!

*Atvērto durvju dienas

*Studiju programmas

*Studiju maksa

*Budžeta vietas, stipendijas un atlaides

*Studiju kredīti

*Iesniedzamie dokumenti