13906702_1730890437160269_2927294214921067369_n

Studijā “RODAS” katrs atradīs sev tīkamu nodarbi. Mēs piedāvājam vairāk kā 10 profesionālās apģērbu šūšanas un konstruēšanas kursus: mājas tekstila izgatavošanu, mašīnadīšanu un tamborēšanu, izšūšanu ar mašīnu, izšūšanu ar rokām un pērlīšu pīšanu. Savukārt, mūsu 10 meistarklases – tā ir iespēja tikai pāris stundu laikā iemācīties radīt īpaši pieprasītas modernas lietas un rotas. Studija “RODAS” darbojas saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu – visām programmām ir veikta rūpīga un vispusīga Izglītības ministrijas pārbaude, tās ir ieguvušas augstāko kvalitātes novērtējumu un akreditāciju 6 gadiem. Tādēļ pēc kursu beigšanas, mūsu studenti saņems profesionālās izglītības dokumentu, kas ir oficiāli atzīts gan Latvijā, gan arī visās Eiropas Savienības valstīs. Lielākā daļa mūsu programmu ir unikālas un tām nav analogu!

Studijā kā pasniedzēji darbojas septiņi augsti kvalificēti pedagogi. Viņu raksturīgākās iezīmes – dziļas teorijas zināšanas, kas papildinātas ar daudzu gadu praksi. Mūsu studijas studenti ne reizi vien ir uzsvēruši, ka mācīties pie radoša pasniedzēja – praktiķa – tas ir vislabākais, ko var vēlēties cilvēks, kas grib ātri apgūt rokdarbu iemaņas.

Uz rokdarbu Studiju “RODAS” nāk visdažādākie cilvēki un katrs iegūst to, ko vēlas. Profesionāli apģērba, rotu un tekstila dizaineri pie mums paaugstina meistarību. Daudzi cilvēki, vēlas iegūt pieprasītu profesiju, bet tiem trūkst nepieciešamo zināšanu un prasmju. Pabeiguši nepilnu pusgadu ilgu mācību kursu, šie cilvēki sāk strādāt un pelnīt. Latvijas attālo rajonu iedzīvotāji, ļoti novērtē mūsu vasaras ekspreskursus visās akreditētajās profesionālās programmās, kā arī dubultās (2 x 4 stundu) mašīnadīšanas nodarbības, kas notiek sestdienās. Ir arī vienkārši rokdarbu cienītāji, kas neizlaiž nevienu meistarklasi. Viņiem patīk mūsu studijas mājīgā atmosfēra: šeit var pulcēties kā sieviešu klubā, adīt, izšūt, pērļot, dzert tēju un sarunāties par dzīvi. Uz Studiju “RODAS” brauc mācīties cilvēki arī no ārvalstīm! Lai apmeklētu mūsu aizkaru šūšanas kursus, pagājušā gadā speciāli uz Rīgu brauca Ļubova M. no Šveices un Jūlija V. no Baltkrievijas. Savās valstīs viņas šāda profila kursus nebija spējušas atrast. Mēs lepojamies ar to, ka “RODAS” kursos iegūtās zināšanas un prasmes veicina iespēju veiksmīgi turpināt mācības prestižās citu valstu augstskolās. Mūsu absolvente Anna R. tagad mācās Londonā.

10 iemesli, kāpēc izvelēties RODAS

RODAS, rokdarbu studijas kontaktinformācija

Adrese: Stabu iela 49, Rīga, LV-1011
E-pasts: info.rodas.lv@gmail.com
Tālr.: +371 25553568, 26050685
Mājas lapa: www.rodas.lv

RODAS, rokdarbu studija sociālajos tīklos

youtubeFaceBook draugiem twitter skype